Crveno-bele rukometašice savladale su ekipu Srema 34:31 (16:14) u hali „Pinki“ u Sremskoj Mitrovici, u okviru 11. kola Super B lige. Izabranice Vesne Bojković su zabeležile devetu pobedu u nizu dobrom igrom u drugom poluvremenu. Sremice su parirale u prvom poluvremenu, rezultat je bio u egalu do finiša. Istakla se Tamara Jelić, koja je u prvom poluvremenu imala dvocifren broj odbrana, uz dva sedmerca. Domaći tim je prvi stigao do vođstva, a Zvezdu je u igri održavala kapiten Jovana Ristić, koja je postigla četiri od pet golova.

Tokom većeg dela poluvremena videli smo igru gol za gol, Srem je uglavnom do golova dolazio preko kontranapada, a u prvoj polovini prvog poluvremena videli smo čak sedam sedmeraca. U finišu poluvremena Tamara Đurković je sa četiri vezana gola donela Zvezdi 14:16 pred odmor. U drugom poluvremenu na golu je stajala Aleksandra Krća, pojačanje crveno-belih iz ORK Beograda. Crveno-bele su kontrolisale razliku i postepeno gradile rezultat, mini serijama povećavale prednost, da bi u finišu zahvaljujući dobroj igri u oba pravca Lare Kunčer serijom 4:0 rutinski privele meč kraju, (27:34). Srem je uspeo do kraja da prepolovi razliku sa četiri vezana gola, ali pobednik je već bio poznat, 31:34.

Najefikasnija sa 10 golova bila je Tamara Đurković, kapiten Jovana Ristić je pogađala mrežu 7 puta, Anđela Gudžić 6. U ekipi Srema najefikasnija je bila Nataša Ćetković sa 7 dok su 6 puta bile precizne Tijana Komnenović i Milica Stević. Utakmicu su sudili Dušan Vasiljević iz Požarevca i Željko Vasiljević iz Beograda. Delegat je bio Nikola Nenadić iz Kostolca.